Black Friday Cenopád - Alternátory od 3 200 do 4 600 Kč, 20 V a více
Alternátor Valeo A14N206M
Alternátor Hyundai 37300-41010
Alternátor Bosch 0120468114
Alternátor Bosch 0120469509
Alternátor Bosch 0124555005
Alternátor Deutz 01182763
Alternátor Case 504028095
Alternátor DAF 1516474R
Alternátor Nikko 0330005840
Alternátor Caterpillar 9G8255
Alternátor BOSCH 0 986 049 320Alternátor BOSCH 0 986 049 320
- Bosch
- 28 V
- 80 A
Číslo výrobku: 0 986 049 320 Zjednodušené číslo výrobku: 0986049320 OEM čísla (originální čísla automobilky): DAF 1626130 (1626130) DAF 1927311 (1927311)
Alternátor Bosch, CAT 2465A
Alternátor Denso 100211-4310
Alternátor AS-PL A0002
Alternátor AS-PL A0008
Alternátor AS-PL A0009
Alternátor AS-PL A0010
Alternátor AS-PL A0011
Alternátor AS-PL A0025
Alternátor AS-PL A0029
Alternátor AS-PL A0053
Alternátor AS-PL A0058
Alternátor AS-PL A0062
Alternátor AS-PL A0072